Glastron Boats $1.3 M USD Price *2021 New

Glastron Boats reklamı burada listelenmiştir . Glastron Boats 1.3 milyon dolar değerinde . Geniş bir güverte alanına sahiptir . Glastron Boats Bununla, muhtemelen kutu yolculuk her yerde senin ile ev . Ben tekrar kenti bütün üzere hemen olanlar diledi görmek, mesaj beni tekrar . Wesmac’ın Ekstraları: Minder, arka güverte minderleri, pruva minderleri, köprüde güneş minderleri, kokpit yastıkları, ev camları için 3 adet branda , 2 flybridge kılıfı, alet kılıfları, koltuk kılıfları.

12 ay : 2011
Yapımcı : Fort Lauderdale
Değer : 1.295.000 US $


Glastron Boats $1.3 M USD Price *2021 New Glastron Boats  tam burada , görüntülemek lütfen küçük baskı dan altında . Wesmac Boats 46 SF, Salt Shaker Özel Yatlar tarafından üstlenilen en yeni girişimdir . Salt Shaker , kiriş sistemi yoluyla kalıplanmış gövde ve büyük boy benzin tanklarını inşa etmesi için Wesmac ile sözleşme yaparak bu girişime başladı . Tuz Shaker devam koymak için yukarı tüm paneller içinde yüksek yoğunluklu köpük ve fiberglas tekne. Tüm elemanlar arasında gelişme olan özellikle uzun menzilli için tasarlanmış yolculuklarda ve başa olağanüstü sayısız durumlar . Sportfishing ve pratiklik vardı birincil bu tasarım tasarlanırken odak.  Gerçi mantıklı ve çevre dostu ZINN KÖPEK edilir tamamlanan gerçek yatçı ile yüksek kalitede ve olan gerçek bir baş çeviricisi.Glastron Boats for Sale Craigslist


Benzin  
Hull Malzemeler  
Işın 
Taslak Kurulu / Sürücü Yukarı 
Motor Marka 
Motor Manken  
Motor 12 ay  
Benzin Yeteneği  
Boyut Toplam  
Su Yeteneği  
Motor Saati 
çeşitliliği Motorları 
Dizel
Fiberglas
14 ft 5
4 ft 10
Caterpillar
C15
2009
700 gal
46 ft
100 gal
110
1

İletişim Bilgileri ait Glastron Boats  İlanı .Please Add a remark earlier than the calling of Glastron Boats , we are going to inform your mail deal with to the proprietor of boats. They'll attain to you from electronic mail or your telephone.


Glastron Boats for Sale Craigslist & Glastron Boats Specs & Pictures

listed in this advert.


®️Luxurboats.com Chief Platform For Sale Boats. All Footage Captured and Obtained to us from Sellers. Additionally, All Photographs & Informations Are Up to date. For extra associated Glastron Boats , please examine beneath. We have now completely 52.000 mannequin Glastron Boats on our web site.


FAQ

Glastron Boats price is nearly $ 1.300.000

Glastron Boats manufacturer is Fort Lauderdale.

No comment