Caymas Boats for Sale at Just * $50,900 Price **2020 New

Caymas Tekneleri Yeni Caymas 28HB, profesyonel düzeyde engellilik, Caymas Tekneleri özgün çağdaş stil ve aile odaklı konforun mükemmel bir kombinasyonudur  . Caymas Boats Performance, Michael Peters Stepped -Vee Havalandırmalı Tünel Gövdesi ile başlar. Bu patentli gövde, hız, yakıt verimliliği ve hassas ve kuru bir sürüş sağlar.

Caymas Boats Ciddi olta balıkçılığı, 28HB’nin devasa kaymaz döküm güvertesi, takım ve teçhizat için devasa yerleşik saklama bölmeleri, 35 galonluk havalandırmalı canlı kuyu ve yem kuyusu, arkadan aydınlatmalı konsol ekranı ve maksimum menzil için 120 galonluk yakıt deposunu takdir edeceklerdir. Caymas Boats Eğlenceli bir gün geçirmek için gemiye atlayan aile ve arkadaşlar, pruva ve kıç tarafındaki 28HB yastıklı oturma alanına, teknenin 9’4 “kirişinin sağladığı ekstra dirsek odasına, ek güvenlik ve güvenlik için yüksek fribord ve derin topların kombinasyonuna bayılacaklar. sallanan stereo sistemi ve “tereyağı kadar yumuşak” bir sürüş. Caymas 28HP’nin en kaliteli deniz donanımı ve işçiliğini kullanarak nasıl en iyi deniz uyumu ve kaplamasına sahip olduğunu kendiniz görün. Caymas 28HB  bir Yamaha, Merkür, Suzuki veya Evinrude ile hileli olabilir 425 beygire kadar Dıştan Takma.Caymas Boats for Sale Craigslist

Caymas Boats for Sale at Just * $50,900 Price **2020 New Caymas Boats Sorumluluk Reddi: Şirket, bu geminin ayrıntılarını iyi niyetle sunar ancak bu bilgilerin doğruluğunu garanti edemez veya garanti edemez veya geminin durumunu garanti edemez. Bir alıcı, acentelerine veya eksperlerine, alıcının onaylanmasını istediği gibi bu tür ayrıntıları teşvik etmeleri için talimat vermelidir. Caymas Boats Bu gemi önceden satış, fiyat değişikliği veya önceden haber verilmeksizin geri çekilmeye tabi olarak sunulmaktadır.

Çok Güzel Caymas Tekneleri  Reklamı! Bu, her zaman bayi tarafından bakımı yapılan 1 sahipli bir teknedir.Aşağıdakilere sahip, 150 yakıt enjeksiyonlu bir dıştan takmalı motorla güçlendirilmiştir: Çift aküler, Büyük Canlı Su, Ham Su Yıkama, Tam Kapalı Bimini Üstü, Trim Sekmeleri, Hidrolik Direksiyon, VHF Radyo ve 4 tekerlek frenli bir Load Rite Galvanizli Treyler.

Caymas Boats ilanının iletişim bilgileri  .

Telefon:
Faks
(888) 763-8443


Please Add a remark earlier than the calling of Caymas Boats , we are going to inform your mail deal with to the proprietor of boats. They'll attain to you from electronic mail or your telephone.


Caymas Boats for Sale Craigslist & Caymas Boats Specs & Pictures

listed in this advert.


®️Luxurboats.com Chief Platform For Sale Boats. All Footage Captured and Obtained to us from Sellers. Additionally, All Photographs & Informations Are Up to date. For extra associated Caymas Boats , please examine beneath. We have now completely 52.000 mannequin Caymas Boats on our web site.


FAQ

Caymas Boats price is nearly $50,900.

Caymas Boats for Sale advert's Annapolis, MD, US.

Caymas Boats 400 (Individual), 400 (combined)

No comment